O NAS.

Cześć. Tu Maria i Krzysztof.

Podróżujemy sobie po świecie. Krzysztof robi piękne zdjęcia i genialnie planuje podróże. Jest wspaniałym przewodnikiem  i nigdy się nie gubi.

Ja wpadłam na pomysł, żeby wszystkie wspomnienia zapisać i podzielić się z Wami  pięknymi miejscami, ciekawymi historiami i naszymi wrażeniami.   Czasami podróż jest zaplanowana kilka miesięcy wcześniej i starannie się do niej przygotowujemy, robimy też zupełnie spontaniczne wypady.

 Jak trzeba, zapominamy o wygodzie, wędrujemy bezdrożami  i sypiamy w hostelach, jednak wcale nie brzydzi nas wygodne podróżowanie. 

Zapraszam do czytania, oglądania zdjęć i komentowania. Poznałam  wielu fantastycznych ludzi, to dla mnie najfajniejszy skutek uboczny prowadzenia bloga.

Kontakt eulampiar@gmail.com

Comments

6 Comments
 1. posted by
  ankiety za pieniądze
  Lis 11, 2018 Reply

  Bardzo ciekawy blog. Dodałem go do moich zakladek na pewno tu wroce.

 2. posted by
  Asia KS
  Gru 12, 2018 Reply

  Fajnie u was, wroce tu jeszcze 🙂

  • posted by
   Maria Kowalewski
   Gru 12, 2018 Reply

   U Was też fajnie, bardzo mi się podoba idea prowadzenia bloga przez Trzy Wolne Myśli, pozdrawiam.

 3. posted by
  Ola | Chasing Colors
  Sty 17, 2019 Reply

  Bardzo mi miło, że trafiłam na Wasz instagram i tutaj. Piękne historie z podróży, wspomnienia i zdjęcia z krajów, do których bardzo chciałabym pojechać. (Jemen <3) Wspaniałych wspólnych podróży!

  • posted by
   Maria Kowalewski
   Sty 17, 2019 Reply

   Dziękuję i bardzo się cieszę, że nasze wspomnienia z podróży Ci się podobają. Mam nadzieję, że wzajemnie się zainspirujemy ( Twoja niesamowita relacja z Wyspy Wielkanocnej). Jemen ma szczególne miejsce w naszej pamięci, bo jest niepowtarzalny, niedostępny i piękny. Zapraszamy serdecznie do odwiedzin.

Leave A Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.